GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Poslishtë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00TiranëStacioni Tiranë

16:40PrizrenStacioni Prizren

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: N.T HoxhaPritja: 20 minuta
3

17:00PrizrenStacioni Prizren

17:18PoslishtëStacioni Poslishtë

N.T Hoxha
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:30PrizrenStacioni Prizren

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: DardaniPritja: 40 minuta
3

19:10PrizrenStacioni Prizren

19:28PoslishtëStacioni Poslishtë

Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15
1

16:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: DardaniPritja: 30 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

19:48PoslishtëStacioni Poslishtë

Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.