GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Piranë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 15 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

16:17PiranëStacioni Piranë

Zhur Reisen
1€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 17 minuta
Çmimi total: 16
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: EmraPritja: 20 minuta
3

16:05PrizrenStacioni Prizren

16:22PiranëStacioni Piranë

Emra
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Drini ReisenPritja: 30 minuta
3

16:15PrizrenStacioni Prizren

16:33PiranëStacioni Piranë

Drini Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 45 minuta
3

16:30PrizrenStacioni Prizren

16:47PiranëStacioni Piranë

Atmaxha
1€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 47 minuta
Çmimi total: 16
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:50GjakovëStacioni Gjakovë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 40 minuta
3

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

18:07PiranëStacioni Piranë

Zhur Reisen
2€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 7 minuta
Çmimi total: 17
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: LataPritja: 20 minuta
3

17:20PrizrenStacioni Prizren

17:37PiranëStacioni Piranë

Lata
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Mamusha Tr.Pritja: 25 minuta
3

17:25PrizrenStacioni Prizren

17:43PiranëStacioni Piranë

Mamusha Tr.
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 43 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: KasumiPritja: 30 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

17:47PiranëStacioni Piranë

Kasumi
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 45 minuta
3

17:45PrizrenStacioni Prizren

18:02PiranëStacioni Piranë

Monika
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

16:40PrizrenStacioni Prizren

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: El-ToursPritja: 15 minuta
3

16:55PrizrenStacioni Prizren

17:12PiranëStacioni Piranë

El-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.