GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Nikadin, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

12:30FerizajStacioni Ferizaj

12:35NikadinStacioni Nikadin

Endriti Sh.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Raifi ToursPritja: 40 minuta
3

12:40FerizajStacioni Ferizaj

12:52NikadinStacioni Nikadin

Raifi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 52 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Raifi ToursPritja: 40 minuta
3

12:40FerizajStacioni Ferizaj

12:46NikadinStacioni Nikadin

Raifi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 46 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 45 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

15:53NikadinStacioni Nikadin

N.T.Sh Beka
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 53 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.