GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Mirashë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: N.T.Sh.Veha TransPritja: 20 minuta
3

12:20FerizajStacioni Ferizaj

12:51MirashëStacioni Mirashë

N.T.Sh.Veha Trans
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 51 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.