GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Miradi e Epërme, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Egzoni ToursPritja: 45 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

15:18Miradi e EpërmeStacioni Miradi e Epërme

Egzoni Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Egzoni ToursPritja: 45 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

15:18Miradi e EpërmeStacioni Miradi e Epërme

Egzoni Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15
1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Egzoni ToursPritja: 55 minuta
3

17:55PrishtinëStacioni Prishtinë

18:28Miradi e EpërmeStacioni Miradi e Epërme

Egzoni Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.