GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Memmingen, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00TiranëStacioni Tiranë

00:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vellezrit Thaqi
15€
2
Ndërrim në: Gmica TravelPritja: 4 orë, 30 minuta
3

04:30PrishtinëStacioni Prishtinë

04:29MemmingenMemmingen

Gmica Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~33 orë, 29 minuta
Çmimi total: 65
1

20:00TiranëStacioni Tiranë

01:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Gmica TravelPritja: 3 orë, 30 minuta
3

04:30PrishtinëStacioni Prishtinë

04:29MemmingenMemmingen

Gmica Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~32 orë, 29 minuta
Çmimi total: 65

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.