GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Meçe, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 30 minuta
3

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:48MeçeStacioni Meçe

Armend Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 48 minuta
Çmimi total: 15
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
10€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 30 minuta
3

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:48MeçeStacioni Meçe

Armend Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 48 minuta
Çmimi total: 10
1

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 30 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:48MeçeStacioni Meçe

Meti Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 48 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:50GjakovëStacioni Gjakovë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: EdonisiPritja: 40 minuta
3

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

17:43MeçeStacioni Meçe

Edonisi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: ErbliniPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:18MeçeStacioni Meçe

Erblini
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Destani TransPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:18MeçeStacioni Meçe

Destani Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:13MeçeStacioni Meçe

Armend Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: DreniPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:18MeçeStacioni Meçe

Dreni
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: ErbliniPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:18MeçeStacioni Meçe

Erblini
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: Destani TransPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:18MeçeStacioni Meçe

Destani Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.