GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Mbrostar, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

20:30TiranëStacioni Tiranë

22:40MbrostarStacioni Mbrostar

00:27Gjirokastër

Argjiro Shpk
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:20TiranëStacioni Tiranë

20:55DurrësStacioni Durrës

Alba Trans
?€
2
Ndërrim në: Argjiro ShpkPritja: 10 minuta
3

21:05DurrësStacioni Durrës

22:40MbrostarStacioni Mbrostar

Argjiro Shpk
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.