GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Kavajë, Shqipëri Mbrostar, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:00Tiranë

18:00KavajëStacioni Kavajë

19:10MbrostarStacioni Mbrostar

19:19Fier

Kompakt
?Lekë

17:00Tiranë

18:00KavajëStacioni Kavajë

19:10MbrostarStacioni Mbrostar

19:30Vlorë

Interbus Vlora
?€

17:00Tiranë

18:00KavajëStacioni Kavajë

19:10MbrostarStacioni Mbrostar

21:26Përmet

Fjoart Travel
?Lekë

17:30Tiranë

18:30KavajëStacioni Kavajë

19:40MbrostarStacioni Mbrostar

19:49Fier

Kompakt
?Lekë

17:30Tiranë

18:30KavajëStacioni Kavajë

19:40MbrostarStacioni Mbrostar

20:00Vlorë

Interbus Vlora
?€

18:00Tiranë

19:00KavajëStacioni Kavajë

20:10MbrostarStacioni Mbrostar

20:19Fier

Kompakt
?Lekë

18:30Tiranë

19:30KavajëStacioni Kavajë

20:40MbrostarStacioni Mbrostar

20:49Fier

Kompakt
?Lekë

18:30Tiranë

19:30KavajëStacioni Kavajë

20:40MbrostarStacioni Mbrostar

22:27Gjirokastër

Argjiro Shpk
?€

20:30Tiranë

21:30KavajëStacioni Kavajë

22:40MbrostarStacioni Mbrostar

00:27Gjirokastër

Argjiro Shpk
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:55KavajëStacioni Kavajë

18:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 13 minuta
3

18:38LushnjeStacioni Lushnje

19:10MbrostarStacioni Mbrostar

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

18:25KavajëStacioni Kavajë

18:55LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 13 minuta
3

19:08LushnjeStacioni Lushnje

19:40MbrostarStacioni Mbrostar

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.