GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Mahalla e Dikeviteve, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30TiranëStacioni Tiranë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Grashtica TransPritja: 30 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:18Mahalla e DikeviteveStacioni Mahalla e Dikeviteve

Grashtica Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 48 minuta
Çmimi total: 15
1

06:30TiranëStacioni Tiranë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Batllava TuristPritja: 50 minuta
3

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

12:05Mahalla e DikeviteveStacioni Mahalla e Dikeviteve

Batllava Turist
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: BervenikuPritja: 30 minuta
3

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:20Mahalla e DikeviteveStacioni Mahalla e Dikeviteve

Berveniku
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Grashtica TransPritja: 1 orë
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:18Mahalla e DikeviteveStacioni Mahalla e Dikeviteve

Grashtica Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Batllava TuristPritja: 30 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:15Mahalla e DikeviteveStacioni Mahalla e Dikeviteve

Batllava Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 1 orë
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:50Mahalla e DikeviteveStacioni Mahalla e Dikeviteve

Pa Percaktuar
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Batllava TuristPritja: 30 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:15Mahalla e DikeviteveStacioni Mahalla e Dikeviteve

Batllava Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 1 orë
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:50Mahalla e DikeviteveStacioni Mahalla e Dikeviteve

Pa Percaktuar
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Batllava TuristPritja: 30 minuta
3

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:15Mahalla e DikeviteveStacioni Mahalla e Dikeviteve

Batllava Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Grashtica TransPritja: 1 orë
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:18Mahalla e DikeviteveStacioni Mahalla e Dikeviteve

Grashtica Trans
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.