GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Luzern, Zvicër

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00TiranëStacioni Tiranë

18:30GjakovëStacioni Gjakovë

Tirana Metropol
15€

Informata

2
Ndërrim në: CaliPritja: 5 orë, 25 minuta
3

23:55GjakovëStacioni Gjakovë

22:55LuzernStacioni Luzern

Cali
90€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~31 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

16:00TiranëStacioni Tiranë

19:30GjakovëStacioni Gjakovë

Meti Comerc
15€
2
Ndërrim në: CaliPritja: 4 orë, 25 minuta
3

23:55GjakovëStacioni Gjakovë

22:55LuzernStacioni Luzern

Cali
90€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~30 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

20:00TiranëStacioni Tiranë

01:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 5 orë
3

06:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:59LuzernStacioni Luzern

Arditi Tours
100€
Kohëzgjatja totale:~33 orë, 59 minuta
Çmimi total: 115

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.