GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Tiranë në Lukovë me autobus - Rezervoni biletë online nga Tiranë, Shqipëri Lukovë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

19:45LukovëStacioni Lukovë

Olgeno Travel & Tours
14€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.