GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Lubozhdë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: SamiriPritja: 15 minuta
3

17:45PejëStacioni Pejë

18:17LubozhdëStacioni Lubozhdë

Samiri
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 17 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: RenesansaPritja: 30 minuta
3

18:00PejëStacioni Pejë

18:32LubozhdëStacioni Lubozhdë

Renesansa
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 32 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Te SalihuPritja: 45 minuta
3

18:15PejëStacioni Pejë

18:47LubozhdëStacioni Lubozhdë

Te Salihu
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 1 orë
3

18:30PejëStacioni Pejë

19:02LubozhdëStacioni Lubozhdë

Berisha Impex
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 2 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

18:19PejëStacioni Pejë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: BurimiPritja: 26 minuta
3

18:45PejëStacioni Pejë

19:17LubozhdëStacioni Lubozhdë

Burimi
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 17 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

18:19PejëStacioni Pejë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: SamiriPritja: 41 minuta
3

19:00PejëStacioni Pejë

19:32LubozhdëStacioni Lubozhdë

Samiri
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 32 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.