GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Lozana, Zvicër

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëStacioni Tiranë

13:00ShkupStacioni Shkup

Tirana Metropol
25€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 2 orë, 15 minuta
3

15:15ShkupStacioni Shkup

15:14LozanaStacioni Lozana

Durmo Tours
100€
Kohëzgjatja totale:~33 orë, 14 minuta
Çmimi total: 100
1

08:00TiranëStacioni Tiranë

14:30ShkupStacioni Shkup

Drita Travel
20€
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 45 minuta
3

15:15ShkupStacioni Shkup

15:14LozanaStacioni Lozana

Durmo Tours
100€
Kohëzgjatja totale:~31 orë, 14 minuta
Çmimi total: 120

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.