GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Llugaxhi, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30TiranëStacioni Tiranë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 45 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:45LlugaxhiStacioni Llugaxhi

Endriti Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00TiranëStacioni Tiranë

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€

Informata

2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:45LlugaxhiStacioni Llugaxhi

Endriti Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.