GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Kushnin, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00TiranëStacioni Tiranë

16:40PrizrenStacioni Prizren

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: NikiPritja: 20 minuta
3

17:00PrizrenStacioni Prizren

17:45KushninStacioni Kushnin

Niki
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 45 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.