GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Kuqishtë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:19PejëStacioni Pejë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 41 minuta
3

11:00PejëStacioni Pejë

11:33KuqishtëStacioni Kuqishtë

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 33 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.