GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Ksilokastro, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:30TiranëStacioni Tiranë

18:30AthinëStacioni Athinë

AMR Travel
40€

Informata

2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 30 minuta
3

19:00AthinëStacioni Athinë

20:45KsilokastroStacioni Ksilokastro

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~12 orë, 15 minuta
Çmimi total: 40
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:58VlorëStacioni Vlorë

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 32 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

00:35KsilokastroStacioni Ksilokastro

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 35 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.