GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Korenicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëStacioni Tiranë

09:30GjakovëStacioni Gjakovë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: EdonisiPritja: 30 minuta
3

10:00GjakovëStacioni Gjakovë

10:13KorenicëStacioni Korenicë

Edonisi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:50GjakovëStacioni Gjakovë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: EdonisiPritja: 40 minuta
3

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

17:43KorenicëStacioni Korenicë

Edonisi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: EkremiPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:13KorenicëStacioni Korenicë

Ekremi
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Edonisi ToursPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:13KorenicëStacioni Korenicë

Edonisi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: EkremiPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:13KorenicëStacioni Korenicë

Ekremi
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: Edonisi ToursPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:13KorenicëStacioni Korenicë

Edonisi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.