GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Konushec, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30TiranëStacioni Tiranë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Besiana TravelPritja: 1 orë
3

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

21:06KonushecStacioni Konushec

Besiana Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 36 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00TiranëStacioni Tiranë

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€

Informata

2
Ndërrim në: Besiana TravelPritja: 30 minuta
3

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

21:06KonushecStacioni Konushec

Besiana Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 6 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00TiranëStacioni Tiranë

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€

Informata

2
Ndërrim në: Besiana TravelPritja: 40 minuta
3

20:40PrishtinëStacioni Prishtinë

21:16KonushecStacioni Konushec

Besiana Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 16 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.