GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Komoran, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30TiranëTerminali Lindor

18:40KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:20TiranëTerminali Lindor

14:58DurrësStacioni Durrës

Riki Trans
150Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 32 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

18:40KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30TiranëTerminali Lindor

15:08DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 22 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

18:40KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30TiranëTerminali Lindor

15:05DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 25 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

18:40KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30TiranëTerminali Lindor

15:05DurrësStacioni Durrës

Fastbas
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 25 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

18:40KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30TiranëTerminali Lindor

14:59DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 31 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

18:40KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

15:05DurrësStacioni Durrës

Argjiro SH.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 25 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

18:40KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

14:34TiranëTerminali Lindor

15:09DurrësStacioni Durrës

Teuta - 95
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 21 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

18:40KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TiranëTerminali Lindor

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 22 minuta
3

18:42Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:52KomoranStacioni Komoran

Bledi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.