GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Kolibari, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:20OhërStacioni Ohër

Eurobus
18€
2
Ndërrim në: GalebPritja: 40 minuta
3

16:00OhërStacioni Ohër

17:07KolibariStacioni Kolibari

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.