GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Kodrali, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëStacioni Tiranë

09:30GjakovëStacioni Gjakovë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: DreniPritja: 30 minuta
3

10:00GjakovëStacioni Gjakovë

10:22KodraliStacioni Kodrali

Dreni
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00TiranëStacioni Tiranë

18:30GjakovëStacioni Gjakovë

Tirana Metropol
15€

Informata

2
Ndërrim në: DreniPritja: 30 minuta
3

19:00GjakovëStacioni Gjakovë

19:22KodraliStacioni Kodrali

Dreni
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.