GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Klinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 30 minuta
3

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:39KlinëStacioni Klinë

Niku-Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 39 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:19PejëStacioni Pejë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: AdemiPritja: 41 minuta
3

11:00PejëStacioni Pejë

11:45KlinëStacioni Klinë

Ademi
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

06:30TiranëStacioni Tiranë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 40 minuta
3

11:10PrishtinëStacioni Prishtinë

12:19KlinëStacioni Klinë

Pranvera Tours
3.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 49 minuta
Çmimi total: 18.5
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

12:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Arbi TursPritja: 50 minuta
3

12:50PrizrenStacioni Prizren

14:15KlinëStacioni Klinë

Arbi Turs
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 30 minuta
3

18:00PejëStacioni Pejë

18:45KlinëStacioni Klinë

Pranvera Tours
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

18:19PejëStacioni Pejë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: ValoniPritja: 21 minuta
3

18:40PejëStacioni Pejë

19:25KlinëStacioni Klinë

Valoni
1.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 25 minuta
Çmimi total: 16.5
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

18:19PejëStacioni Pejë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: ValoniPritja: 41 minuta
3

19:00PejëStacioni Pejë

19:45KlinëStacioni Klinë

Valoni
1.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
Çmimi total: 16.5
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

14:38DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 52 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

20:00KlinëStacioni Klinë

Niku-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

14:45DurrësStacioni Durrës

Megi 2001
?Lekë
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 45 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

20:00KlinëStacioni Klinë

Niku-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

14:35DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 55 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

20:00KlinëStacioni Klinë

Niku-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.