GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Rozenhajm, Gjermani Klinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:30RozenhajmStacioni Rozenhajm

17:00KlinëStacioni Klinë

Deva Tours
70€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30RozenhajmStacioni Rozenhajm

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
70€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 50 minuta
3

17:50PrishtinëStacioni Prishtinë

18:59KlinëStacioni Klinë

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 29 minuta
Çmimi total: 70
1

17:30RozenhajmStacioni Rozenhajm

17:00PejëStacioni Pejë

Deva Tours
70€
2
Ndërrim në: AdemiPritja: 30 minuta
3

17:30PejëStacioni Pejë

18:15KlinëStacioni Klinë

Ademi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 45 minuta
Çmimi total: 71.5
1

18:00RozenhajmStacioni Rozenhajm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
70€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 1 orë
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:09KlinëStacioni Klinë

Bala
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 9 minuta
Çmimi total: 70
1

18:00RozenhajmStacioni Rozenhajm

15:30PejëStacioni Pejë

Barileva
70€
2
Ndërrim në: BujariPritja: 30 minuta
3

16:00PejëStacioni Pejë

16:45KlinëStacioni Klinë

Bujari
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 45 minuta
Çmimi total: 70
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.