GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Kaserta, Itali

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

20:20TiranëTerminali Lindor

23:15KasertaStacioni Kaserta

02:00Romë

Alba Trans
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

19:05DurrësStacioni Durrës

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 1 orë, 50 minuta
3

20:55DurrësStacioni Durrës

23:15KasertaStacioni Kaserta

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta
1

19:45TiranëTerminali Lindor

20:23DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 32 minuta
3

20:55DurrësStacioni Durrës

23:15KasertaStacioni Kaserta

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
1

20:00TiranëTerminali Lindor

20:38DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 17 minuta
3

20:55DurrësStacioni Durrës

23:15KasertaStacioni Kaserta

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.