GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Istibanja, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëStacioni Tiranë

13:00ShkupStacioni Shkup

Tirana Metropol
25€
2
Ndërrim në: Car AtomPritja: 1 orë, 30 minuta
3

14:30ShkupStacioni Shkup

17:20IstibanjaStacioni Istibanja

Car Atom
?den
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 20 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.