GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Hoçë e Vogël, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Syla ToursPritja: 20 minuta
3

10:20PrizrenStacioni Prizren

10:50Hoçë e VogëlStacioni Hoçë e Vogël

Syla Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: RudiPritja: 45 minuta
3

10:45PrizrenStacioni Prizren

11:15Hoçë e VogëlStacioni Hoçë e Vogël

Rudi
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: EmraPritja: 20 minuta
3

16:05PrizrenStacioni Prizren

16:35Hoçë e VogëlStacioni Hoçë e Vogël

Emra
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: LataPritja: 20 minuta
3

17:20PrizrenStacioni Prizren

17:50Hoçë e VogëlStacioni Hoçë e Vogël

Lata
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

16:40PrizrenStacioni Prizren

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: El-ToursPritja: 15 minuta
3

16:55PrizrenStacioni Prizren

17:25Hoçë e VogëlStacioni Hoçë e Vogël

El-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 25 minuta
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

16:40PrizrenStacioni Prizren

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: LentiPritja: 30 minuta
3

17:10PrizrenStacioni Prizren

17:40Hoçë e VogëlStacioni Hoçë e Vogël

Lenti
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

16:40PrizrenStacioni Prizren

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: LataPritja: 40 minuta
3

17:20PrizrenStacioni Prizren

17:50Hoçë e VogëlStacioni Hoçë e Vogël

Lata
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
1

14:30TiranëStacioni Tiranë

17:30PrizrenStacioni Prizren

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 30 minuta
3

18:00PrizrenStacioni Prizren

18:30Hoçë e VogëlStacioni Hoçë e Vogël

Mendi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 15
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:30PrizrenStacioni Prizren

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: EmraPritja: 40 minuta
3

19:10PrizrenStacioni Prizren

19:40Hoçë e VogëlStacioni Hoçë e Vogël

Emra
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

16:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: El-ToursPritja: 30 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

20:00Hoçë e VogëlStacioni Hoçë e Vogël

El-Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.