GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Hatmaxhë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00TiranëStacioni Tiranë

12:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 30 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

12:47HatmaxhëStacioni Hatmaxhë

Atmaxha
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

16:40PrizrenStacioni Prizren

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 20 minuta
3

17:00PrizrenStacioni Prizren

17:17HatmaxhëStacioni Hatmaxhë

Atmaxha
1€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 17 minuta
Çmimi total: 1
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:30PrizrenStacioni Prizren

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 30 minuta
3

19:00PrizrenStacioni Prizren

19:17HatmaxhëStacioni Hatmaxhë

Atmaxha
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.