GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Ham, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00TiranëStacioni Tiranë

01:00TetovëStacioni Tetovë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 5 orë, 40 minuta
3

06:40TetovëStacioni Tetovë

07:40HamStacioni Ham

Nasir Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.