GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Hajvali, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:45TiranëStacioni Tiranë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 40 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:15HajvaliStacioni Hajvali

Alia Comerc
0.7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 20 minuta
3

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:35HajvaliStacioni Hajvali

Alp Comerc
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: PerparimiPritja: 40 minuta
3

10:40PrishtinëStacioni Prishtinë

10:55HajvaliStacioni Hajvali

Perparimi
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 20 minuta
3

12:20PrishtinëStacioni Prishtinë

12:35HajvaliStacioni Hajvali

Alia Comerc
0.7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 40 minuta
3

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

12:55HajvaliStacioni Hajvali

Victoria Tours
0.7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
10€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 20 minuta
3

13:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:35HajvaliStacioni Hajvali

Mensi
0.7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 10
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
10€
2
Ndërrim në: Musa TravelPritja: 40 minuta
3

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

13:55HajvaliStacioni Hajvali

Musa Travel
0.7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 55 minuta
Çmimi total: 10
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 20 minuta
3

13:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:35HajvaliStacioni Hajvali

Mensi
0.7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Musa TravelPritja: 40 minuta
3

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

13:55HajvaliStacioni Hajvali

Musa Travel
0.7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Beki ComercPritja: 20 minuta
3

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

14:35HajvaliStacioni Hajvali

Beki Comerc
0.7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.