GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Ginovci, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00TiranëStacioni Tiranë

14:30ShkupStacioni Shkup

Drita Travel
20€
2
Ndërrim në: ProleterPritja: 1 orë, 30 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

17:40GinovciStacioni Ginovci

Proleter
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 40 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.