GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Egjio, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:30TiranëStacioni Tiranë

18:30AthinëStacioni Athinë

AMR Travel
40€

Informata

2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 30 minuta
3

19:00AthinëStacioni Athinë

21:15EgjioStacioni Egjio

Ruci Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~12 orë, 45 minuta
Çmimi total: 40
1

08:30TiranëStacioni Tiranë

18:30AthinëStacioni Athinë

AMR Travel
40€

Informata

2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 2 orë, 30 minuta
3

21:00AthinëStacioni Athinë

23:15EgjioStacioni Egjio

Ruci Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 45 minuta
Çmimi total: 40
1

10:30TiranëStacioni Tiranë

13:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 3 orë, 2 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

00:05EgjioStacioni Egjio

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~13 orë, 35 minuta
Çmimi total: 6
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:58VlorëStacioni Vlorë

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 32 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

00:05EgjioStacioni Egjio

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 5 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.