GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Dukat i Ri, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

16:58Himarë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:30VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
6€
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 28 minuta
3

15:58VlorëStacioni Vlorë

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.