GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dushk, Shqipëri Dukat i Ri, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Elbasan

06:54DushkStacioni Dushk

08:33Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

09:26Himarë

Trans-El
?Lekë

13:00Tiranë

14:26DushkStacioni Dushk

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

16:58Himarë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:09DushkStacioni Dushk

14:21LushnjeStacioni Lushnje

Dumreja 2
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 17 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
1

14:15DushkStacioni Dushk

14:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 13 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.