GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Bukovik, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëStacioni Tiranë

13:00ShkupStacioni Shkup

Tirana Metropol
25€
2
Ndërrim në: Roulet ToursPritja: 50 minuta
3

13:50ShkupStacioni Shkup

14:20BukovikStacioni Bukovik

Roulet Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 20 minuta
1

08:00TiranëStacioni Tiranë

14:30ShkupStacioni Shkup

Drita Travel
20€
2
Ndërrim në: Roulet ToursPritja: 20 minuta
3

14:50ShkupStacioni Shkup

15:20BukovikStacioni Bukovik

Roulet Tours
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 20 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.