GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Brovinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:50GjakovëStacioni Gjakovë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: EdonisiPritja: 40 minuta
3

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

18:02BrovinëStacioni Brovinë

Edonisi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 2 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: EkremiPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:32BrovinëStacioni Brovinë

Ekremi
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 32 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Edonisi ToursPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:32BrovinëStacioni Brovinë

Edonisi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 32 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: EkremiPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:32BrovinëStacioni Brovinë

Ekremi
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 32 minuta
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: Edonisi ToursPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:32BrovinëStacioni Brovinë

Edonisi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 32 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.