GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Batushë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:15TiranëStacioni Tiranë

08:53LushnjeStacioni Lushnje

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 55 minuta
3

09:48LushnjeStacioni Lushnje

10:51BatushëStacioni Batushë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
1

07:30TiranëStacioni Tiranë

09:08LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 40 minuta
3

09:48LushnjeStacioni Lushnje

10:51BatushëStacioni Batushë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 21 minuta
1

07:30TiranëStacioni Tiranë

09:08LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 40 minuta
3

09:48LushnjeStacioni Lushnje

10:51BatushëStacioni Batushë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 21 minuta
1

07:30TiranëStacioni Tiranë

09:08LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 40 minuta
3

09:48LushnjeStacioni Lushnje

10:51BatushëStacioni Batushë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 21 minuta
1

07:35TiranëStacioni Tiranë

09:13LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 35 minuta
3

09:48LushnjeStacioni Lushnje

10:51BatushëStacioni Batushë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
1

07:40TiranëStacioni Tiranë

09:18LushnjeStacioni Lushnje

Piko Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 30 minuta
3

09:48LushnjeStacioni Lushnje

10:51BatushëStacioni Batushë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 11 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

07:45TiranëStacioni Tiranë

09:23LushnjeStacioni Lushnje

Baturba Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 25 minuta
3

09:48LushnjeStacioni Lushnje

10:51BatushëStacioni Batushë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 6 minuta
1

07:45TiranëStacioni Tiranë

09:10LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 38 minuta
3

09:48LushnjeStacioni Lushnje

10:51BatushëStacioni Batushë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 6 minuta
1

07:45TiranëStacioni Tiranë

09:23LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 25 minuta
3

09:48LushnjeStacioni Lushnje

10:51BatushëStacioni Batushë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 6 minuta
1

08:15TiranëStacioni Tiranë

09:53LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 55 minuta
3

10:48LushnjeStacioni Lushnje

11:51BatushëStacioni Batushë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.