GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Bardh i Madhë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Eni TransPritja: 30 minuta
3

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:58Bardh i MadhëStacioni Bardh i Madhë

Eni Trans
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Pep TransPritja: 30 minuta
3

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:58Bardh i MadhëStacioni Bardh i Madhë

Pep Trans
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30TiranëStacioni Tiranë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Leci ReisenPritja: 30 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:28Bardh i MadhëStacioni Bardh i Madhë

Leci Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Leci ReisenPritja: 25 minuta
3

18:45Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:58Bardh i MadhëStacioni Bardh i Madhë

Leci Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Egzoni ToursPritja: 55 minuta
3

19:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:28Bardh i MadhëStacioni Bardh i Madhë

Egzoni Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.