GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Baballoq, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:19PejëStacioni Pejë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 31 minuta
3

10:50PejëStacioni Pejë

11:22BaballoqStacioni Baballoq

Erion Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.