GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Thumanë, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00Kukës

12:22ThumanëStacioni Thumanë

13:07DurrësStacioni Durrës

Fat-5
?Lekë

10:30Bulqizë

12:55ThumanëStacioni Thumanë

13:39DurrësStacioni Durrës

Rigersi Trans
?Lekë

09:30Peshkopi

13:04ThumanëStacioni Thumanë

13:48DurrësStacioni Durrës

Ariu
?Lekë

12:10Kukës

13:32ThumanëStacioni Thumanë

14:17DurrësStacioni Durrës

Armed
?Lekë

13:30Kukës

14:52ThumanëStacioni Thumanë

15:37DurrësStacioni Durrës

Fat-5
?Lekë

14:30Kukës

15:52ThumanëStacioni Thumanë

16:37DurrësStacioni Durrës

Armed
?Lekë

13:00Peshkopi

16:34ThumanëStacioni Thumanë

17:18DurrësStacioni Durrës

Rigersi Trans
?Lekë

13:40Peshkopi

17:14ThumanëStacioni Thumanë

17:58DurrësStacioni Durrës

Rigersi Trans
?Lekë

16:30Kukës

17:52ThumanëStacioni Thumanë

18:37DurrësStacioni Durrës

Armed
?Lekë

17:30Kukës

18:52ThumanëStacioni Thumanë

19:37DurrësStacioni Durrës

Armed
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

13:14ThumanëStacioni Thumanë

13:51TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Ndërrim në: MangalemiPritja: 9 minuta

14:00TiranëTerminali Lindor

14:29DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta

15:14ThumanëStacioni Thumanë

15:51TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Ndërrim në: MangalemiPritja: 9 minuta

16:00TiranëTerminali Lindor

16:29DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.