GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Rahovec, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30TetovëStacioni Tetovë

17:26PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: TopalliPritja: 34 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:30RahovecStacioni Rahovec

Topalli
3.5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 10.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.