GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Klinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30TetovëStacioni Tetovë

17:26PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 24 minuta
3

17:50PrishtinëStacioni Prishtinë

18:59KlinëStacioni Klinë

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
Çmimi total: 7

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.