GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Gjilan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30TetovëStacioni Tetovë

16:40FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 20 minuta
3

17:00FerizajStacioni Ferizaj

17:49GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
2.3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
Çmimi total: 2.3
1

17:00TetovëStacioni Tetovë

18:10FerizajStacioni Ferizaj

Hani-Com
6€
2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 30 minuta
3

18:40FerizajStacioni Ferizaj

19:29GjilanStacioni Gjilan

Mimoza 93
2.3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 8.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.