GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tepelenë, Shqipëri Himarë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:14TepelenëStacioni Tepelenë

08:36SarandëStacioni Sarandë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Transbus SarandaPritja: 24 minuta
3

09:00SarandëStacioni Sarandë

10:30HimarëStacioni Himarë

Transbus Saranda
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

08:15TepelenëStacioni Tepelenë

09:37SarandëStacioni Sarandë

Sharka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans DeaPritja: 23 minuta
3

10:00SarandëStacioni Sarandë

11:30HimarëStacioni Himarë

Trans Dea
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

08:25TepelenëStacioni Tepelenë

09:47SarandëStacioni Sarandë

Blenxh.Sh
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans DeaPritja: 13 minuta
3

10:00SarandëStacioni Sarandë

11:30HimarëStacioni Himarë

Trans Dea
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

14:22TepelenëStacioni Tepelenë

15:43VlorëStacioni Vlorë

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 15 minuta
3

15:58VlorëStacioni Vlorë

16:58HimarëStacioni Himarë

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 36 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.