GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tepelenë, Shqipëri Kukës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:53TepelenëStacioni Tepelenë

17:26TiranëStacioni Tiranë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 34 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

19:59KukësStacioni Kukës

Laçi Kompani
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 6 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

14:49TepelenëStacioni Tepelenë

18:22TiranëStacioni Tiranë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 38 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

20:59KukësStacioni Kukës

Laçi Kompani
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
Çmimi total: 100 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.