GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Resnja, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00StrugëStacioni Strugë

10:51ResnjaStacioni Resnja

11:21Manastir

Pa Percaktuar
?den

12:00StrugëStacioni Strugë

12:51ResnjaStacioni Resnja

13:21Manastir

Pa Percaktuar
?den

17:00StrugëStacioni Strugë

17:51ResnjaStacioni Resnja

18:21Manastir

Pa Percaktuar
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:50StrugëStacioni Strugë

10:07OhërStacioni Ohër

Hisari Gazmend
?den
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

10:17OhërStacioni Ohër

10:51ResnjaStacioni Resnja

Pa Percaktuar
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 1 minuta
1

15:04StrugëStacioni Strugë

15:20OhërStacioni Ohër

Eurobus
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

15:30OhërStacioni Ohër

16:04ResnjaStacioni Resnja

Pa Percaktuar
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.