GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Bolonjë, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30StrugëStacioni Strugë

15:20ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
330den
2
Ndërrim në: Hisar Tours SkopjePritja: 1 orë, 20 minuta
3

16:40ShkupStacioni Shkup

15:40BolonjëStacioni Bolonjë

Hisar Tours Skopje
?€
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 10 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.