GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Ferizaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:30StrugëStacioni Strugë

13:39TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 21 minuta
3

14:00TetovëStacioni Tetovë

15:10FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
1

12:30StrugëStacioni Strugë

15:20ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
330den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 40 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

17:15FerizajStacioni Ferizaj

Vector Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta
Çmimi total: 4
1

12:30StrugëStacioni Strugë

14:39TetovëStacioni Tetovë

Martinoski Struga
?den
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 51 minuta
3

15:30TetovëStacioni Tetovë

16:40FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.