GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:30FerizajStacioni Ferizaj

12:30ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
4€
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 20 minuta
3

12:50ShkupStacioni Shkup

15:40StrugëStacioni Strugë

Martinoski Struga
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 10 minuta
Çmimi total: 4
1

10:30FerizajStacioni Ferizaj

12:30ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
4€
2
Ndërrim në: Euro LiniaPritja: 45 minuta
3

13:15ShkupStacioni Shkup

16:05StrugëStacioni Strugë

Euro Linia
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 4
1

17:00FerizajStacioni Ferizaj

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 48 minuta
3

19:41TetovëStacioni Tetovë

21:50StrugëStacioni Strugë

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.